Ariana Fejzullahu e puth Saren, ky është reagimi i saj

Ariana Fejzullahu e puth Saren, ky është reagimi i saj

Ariana Fejzullahu e puth Saren e Ledrit.

A e dini që gratë e këngëtarëve Ledri Vula e Ermal Fejzullahu janë bërë shoqe shumë të mira dhe këlojnë kohë me njëra tjetren?

Ariana e Sara janë mjaftë të popullarizuara dhe të ndjekura në rrjete sociale, ku edhe postojnë momente nga jeta e përditshme.

Pasi Ledri e Ermali janë miq e bashkëpunëtor të vjetër, domosdoshmërisht edhe Sara e Ariana kanë gjetur gjuhë të përbashkët, shkruan “Kosovarja”.

Ariana, i ka dhënë një përqafim të ngrohtë Sares dhe kjo e fundit është befasuar këndshëm.

Shoqe të mirë, apo?

TAGS