Ariana ekspozon këmbët e gjata, me këtë stil do ta ‘çmend’ edhe Ermalin

Ariana ekspozon këmbët e gjata, me këtë stil do ta ‘çmend’ edhe Ermalin

Kështu e kalon kohën e lirë Ariana.

Ariana qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale, duke sjellë imazhe të ndryshme për adhuruesit e saj.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi nga një lokal, ku shihet se po kalonë shumë mirë , shkuan Kosovarja.

E veshur shumë bukur dhe flokët e lëshuara Ariana duket për bukuri.

Ndër të tjera, ajo gjithmonë është e buzëqeshur dhe shpërndanë shumë pozitivitet.

TAGS