Ariana e tepron me këto sandale, nuk i heq nga këmbët

Ariana e tepron me këto sandale, nuk i heq nga këmbët

Ariana Fejzullahu nuk po i heq nga këmbët këto sandale.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut njihet edhe për stilin e veçantë e modern që posedon, shkruan Kosovarja.

Ajo, publikon në faqen e saj në Instagram foto të ndryshme dhe veshjet e saj marrin shumë vëmendje nga ndjekësit aktiv që e pëlqejnë dhe komentojnë.

Së fundi, Ariana është dashuruar në një palë sandale të bardha që janë elegante dhe praktike njëkohësisht.

Po i kombinon lehtë dhe sikur nuk po i heq nga këmbët. Të bukura, apo jo?

TAGS