Arbër Zeneli na prezanton me të dashurën, pas ndarjes nga ish e fejuara e tij

Arbër Zeneli na prezanton me të dashurën, pas ndarjes nga ish e fejuara e tij

Arbër Zeneli prezanton të dashurën, pas ndarjes nga ish e fejuara e tij

Reprezentuesi i Kosovës, Arbër Zeneli, ka prezantuar të dashurën e re, shkruan Zeri.info.

Anëtari i skuadrës franceze, Reims, ka publikuar së fundmi një foto në “Instagram” me të.

Ajo quhet Dafina Hiseni dhe jeton në Suedi.

Futbollisti i Kosovës është duke kaluar pushimet në Suedi, teksa foton e ka publikuar nga qyteti i Helsingborg.

Kujtojmë se para dy viteve, Arbër Zeneli ishte fejuar me Majlinda Hodën, por që pastaj çifti u ndanë.

TAGS