Arbenitës s’po i besohet ende që është bërë nënë

Arbenitës s’po i besohet ende që është bërë nënë

Arbenita Ismaili: S’po e besoj ende që jam bërë nënë.

Fero dhe Arbenita janë bërë prindër javë më parë.

Dyshja simpatike janë gëzuar me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Nina, shkruan Kosovarja.

Ndërkohë që ai dhe Arbenita kohë pas kohe sjellin imazhe të Ninës, por që ende nuk ia kanë zbuluar fytyrën.

E sot modelja, ka sjellë një imazh me vajzën por vëmendje mori mbishkrimi saj: “Spo mund ta besoj që jam bërë nënë”.

TAGS