Arbenita vesh fustanin e ngjitur për trupi, iu tregon si të visheni për takim dashurie

Arbenita vesh fustanin e ngjitur për trupi, iu tregon si të visheni për takim dashurie

Në fustanin e ngjitur për trupi, Arbenita iu tregon si të visheni për takim dashurie.

Arbenita Ismajli është modelja e njohur shqiptare.

Ka kohë që është bërë pjesë e showbizit shqiptar dhe më nuk po i ndahet vëmendja, shkruan lajmi.

Figura e saj është fuqizuar më shumë sidomos pas lidhjes me reperin nga Gjilani, i njohur me nofkën e tij si Fero.

Jo rrallë herë Arbenita poston imazhe me të cilat bëhet personazh mjaft i komentuar.

Së fundmi ajo është paraqitur veshur me një fustan të zi të ngjitur për trupi ku theksoi dukshëm hiret trupore.

“Për takime dashurie”, ka shkruar ajo sipër imazheve.

Ndryshe ajo dhe Fero janë prindër të një vajze.