Arbenita Ismajli rrëfen shqetësimin më të madh të shtatzënisë së saj (Video)

Arbenita Ismajli rrëfen shqetësimin më të madh të shtatzënisë së saj (Video)

Arbenita Ismajli dhe Fero së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi i ëmbël erdhi pak ditë pasi dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë.Pas zbulimit të lajmit, Arbenita dhe Fero vendosën të mos fshihen më, teksa modelja ka publikuar herë pas here në llogarinë e saj në Instagram poza me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit dhe një shqetësim të madh që e ka hasur gjatë gjithë shtatzënisë së saj. Nëse konsumon sado pak ujë, asaj i duhet të qëndrojë vetëm në tualet dhe kjo është një torturë për modelen.

https://www.instagram.com/p/CNyDE27g0k9/?utm_source=ig_web_copy_link

TAGS