Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

Arbenita Ismajli ndan imazhe ku shihet e përqafuar me Feron.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi është shfaqur së bashku me partnerin e saj, Feron, me të cilin tashmë kanë disa vite që janë në lidhje dashurie.

Përmes Instastoryt ajo erdhi me disa paraqitje në shoqërinë e partnerit të saj, Feros.

Të dy dukeshin mjaft dashuruar dhe të lumtur për të kaluar kohë së bashku, teksa po udhëtonin me makinë drejt një destinacioni.

TAGS