Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Diellin: Dashuria ime e vogël

Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Diellin: Dashuria ime e vogël

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë bërë prindër  të një djali në muajin tetor, të cilin e pagëzuan me emrin Diell.Arbana nuk nguron të publikojë foto apo video të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Arbana ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku shfaqet i vogli teka i ka shtrënguar dorën e saj dhe kjo pozë na i shkriu zemrat të gjithëve.

“Dashuria ime e vogël”, ka shkruar moderatorja.

TAGS