Antonela nuk ndalet, në këtë mënyrë i provokon meshkujt

Antonela nuk ndalet, në këtë mënyrë i provokon meshkujt

Antonela Berisha, është njëra nga vajzat shqiptare më të komentuar në show-bizz.

Pjesëmarrja e saj në emisionin e dashurisë Përputhen, bëri që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Karakteri i saj i fortë dhe energjia që ka përcjellë, ka bërë që ajo të ketë një numër të madh adhuruesish.
Antonela shpesh herë provokon me fotot e saj duke sjellë në pah linjat e saj perfektë.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundmi, ku përmes një poza e gjysmë e zhveshur, i reklamon këmbët e saj tërheqëse./ORAinfo/