Andrra zbulon për çfarë debaton më shumë me Sinanin: Më thotë se…

Andrra zbulon për çfarë debaton më shumë me Sinanin: Më thotë se…

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Së fundmi partnerja e këngëtarit Hoxha ka zgjedhur të ndajë disa detaje edhe nga raporti që gëzon me bashkëshortin e saj.Gjatë një mini-interviste të zhvilluar me ndjekësit në ‘Instagram’ e pyetur se për çfarë zihet më shumë me Sinanin, përgjigja e Andrrës ka qenë e qartë. “Kur Sinani thotë se jam xheloze”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Sinani dhe Andrra janë prindër të një djali të quajtur Ansi, i cili i mbush ditët e tyre me shumë lumturi.

TAGS