Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tyre e fortë e dashurisë u bë më fortë kur ata u bekuan me fëmijën e dytë. Ani pse jeta e saj është e përkushtuar në rritjen e dy djemve, Andrra, duket se ka shumë shije, pasi që di shumë mirë di të kujdeset për veshjen dhe paraqitjen e saj.

Shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni për këtë fakt./ORAinfo/

TAGS