Andrra shfaqet në mesin e dy meshkujve, fustani i saj tërheq gjithë vëmendjen

Andrra shfaqet në mesin e dy meshkujve, fustani i saj tërheq gjithë vëmendjen

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë.

Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tyre e fortë e dashurisë u bë më fortë kur ata u bekuan me fëmijën e dytë.

Ani pse jeta e saj është e përkushtuar në rritjen e dy djemve, Andrra, duket se ka shumë shije, pasi që di shumë mirë di të kujdeset për veshjen dhe paraqitjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit dhe djalit të saj.

E fustani i saj i zgjedhur me shumë shije, merr gjithë vëmendjen në këtë paraqitje.

Kaq bukur po duken ata se bashku. /ORAinfo/

TAGS