Ancelotti i kërkon Perezit ta largojë këtë lojtar nga Real Madrid

Ancelotti i kërkon Perezit ta largojë këtë lojtar nga Real Madrid

Gareth Bale, nuk është më i dëshiruar më te Los Blancos.

Carlo Ancelotti është mjaftuar me Gareth Bale dhe dëshiron që Real Madrid ta heqë qafe atë,përcjell ORAinfo.

El Nacional raporton se trajneri italian mendon se të luash për Madridin nuk është një nga prioritetet kryesore të Bale dhe i ka thënë Florentino Perezit ose ta shesë./ORAinfo/

TAGS