Ana lë në mes “Përputhen”, fansat aludojnë për një lidhje me Fatjonin

Ana lë në mes “Përputhen”, fansat aludojnë për një lidhje me Fatjonin

Mbrëmjen e së dielës, Ana vendosi të lërë emisionin “Përputhen”, duke deklaruar se kishte humbur veten aty brenda.Mirqëpo, ndjekësve në rrjete sociale i ka bërë përshtypje reagimi i Fationit, (i cili s’ka pasur asnjë kontakt me Anën), deri në momentin që ajo njoftoi largimin e saj.Në postimin e e fundit, ish-konkurrentja ka bërë 3 emoji, duke i futur të gjithë në mendime, madje një pjesë e fansave beson se dyshja ka nisur një lidhje jashtë.

Për më tepër, fotot e fundit të Fationit janë të shkrepura nga një femër, (siç dallohet nga hija), dhe të gjithë janë të bindur se bëhet fjalë për Anën. Megjithatë, gjithçka mbetet ende në kuadrin e dyshimeve dhe i mbetet ish-konkurrentëve të zbulojnë të vërtetën.

TAGS