Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Napolit.

Nga minuta e parë, është hedhur sërish në fushë kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Po ashtu, titullar është edhe kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj.