Alvisa thyen heshtjen, reagon pas ndarjes nga Bashkimi! Ja se kë akuzon

Alvisa thyen heshtjen, reagon pas ndarjes nga Bashkimi! Ja se kë akuzon

Pas disa ditësh heshtje, Alvisa ka reaguar në rrjetet sociale pas ndarjes nga Bashkimi. Nëpërmjet një postimi në Instastory, Alvisa ka shkruar: Ku kanë arrit Por menjëherë pas disa minutash, ish-konkurrentja është penduar dhe e ka fshirë postimin.


Sot ajo ka reaguar sërish me anë të një postimi në Story.

Kujtojmë se Alvisa dhe Bashkimi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, e cila ishte shoqëruar me shumë dinamika, skandale dhe ngjarje të njëpasnjëshme. Lajmin për ndarjen e ka konfirmuar Bashkimi në një postim në rrjetet sociale.