Almeda Abazi bën palestër edhe në muajt e fundit të shtatzënisë

Almeda Abazi bën palestër edhe në muajt e fundit të shtatzënisë

15:40 |

Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël.

Bukuroshja shqiptare pritet të bëhet nënë edhe pak ditë e cila do të sjell në jetë fëmijën e parë, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, aktorja Abazi tregon se edhe në muajt e fundit të shtatzënisë nuk e ndalë palestrën.

I ngjajshëm

Ajo është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman ku për shqiptarët njihet në rolin e ‘Çënar’ bashkë me Topraken.

Almeda aktualisht jeton dhe vepron në Turqi, e që cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

15:40 |

TAGS