Alessia Marcuzzi preket nga Koronavirus: Ja si u infektova

Alessia Marcuzzi preket nga Koronavirus: Ja si u infektova

Edhe Alessia Marcuzzi është prekur nga koronavirusi. Mbrëmjen e djeshme, ajo nuk ka qenë në studio për të drejtuar emisionin ‘Le Iene Shoë’, pasi rezultoi pozitive me Covid-19. 48-vjeçarja gjatë një lidhje direkte gjatë emisionit ka treguar për gjendjen e saj dhe mënyrën si u infektua me koronavirus.“Në mëngjes mësova që shoqja e vajzës sime ishte infektuar me koronavirus kështu unë dhe familja ime bëmë të gjithë tamponin e shpejtë. Të gjithë pjesëtarët e tjerë të familjes rezultuan negativ ndërsa unë jam pozitive. Por fatmirësisht nuk kam simptoma, jam shumë mire”, tha Alessia.

TAGS