Alesia Bami i kthehet Xhensila Peres: Kush je ti? Do me…

Alesia Bami i kthehet Xhensila Peres: Kush je ti? Do me…

Gjatë  intervistës  për emisionin ‘Mes Yjesh’ ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere u shpreh se moderatorja Alesia Bami është e bukur, mirëpo nuk është e denjë për të qënë aty ku është, ndërsa shtoi se në vendin e saj mund të ishte një person tjetër më i aftë.

Nuk ka munguar një reagim nga moderatorja Bami, e cila ka postuar një video teksa drejton makinën, ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Samanta Karavellës ‘Ti se din se’. Në sfond dëgjohet: Ti do me kon si unë amo veten nuk e jep, dhe në video moderatorja shkruan: Kush je ti?

Mesa duket Alesia ka vendosur t’i përgjigjet në këtë mënyrë ish-banores së Big Brother.

TAGS