Albërije Hadërgjonaj pranë fotos me nënën: Faleminderit për çdo gjë që bën për ne

Albërije Hadërgjonaj pranë fotos me nënën: Faleminderit për çdo gjë që bën për ne
10:11 | 12 Maj 2019

Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar një foto me nënën e saj.

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar në Instagram një foto me nënën e saj, imazh pranë të cilit i ka shkruar edhe disa fjalë, shkruan lajmi.net.

Sot në ditën e nënës, Albërija ka zgjedhur fjalë zemre dhe një falënderim për më të shtrenjtën e saj.

“Urime dita e nënës. Faleminderit për çdo gjë që bën për ne. Të dua shumë mami”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar.

Ndryshe Albërija ka treguar nëpër intervista se është shumë e lidhur me nënën e saj./Lajmi.net/

TAGS