Albërije Hadërgjonaj me forma të përkryera trupore, kështu duket në bikini

Albërije Hadërgjonaj me forma të përkryera trupore, kështu duket në bikini
19:03 | 5 Janar 2020

Albërije Hadërgjonaj ka publikuar foto në bikini.

Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj po vazhdon t’i lë nën hije vajzat e reja, shkruan lajmi.net.

Këtë sapo e bëri sërish nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Ajo ka vendosur që t’i shfaq format e përkryera trupore andaj e ka ndarë me ndjekësit një foto në bikini.

“E fillova me ☀️ 2020?”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë./Lajmi.net/

TAGS