Albani sjell prapaskenat e klipit me Miriamin, do qeshni me lot

Albani sjell prapaskenat e klipit me Miriamin, do qeshni me lot

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë 12-vjeçare me martesë, shkruan lajmi.net.

Ata udhëtuan në Maldive, ku edhe realizuan një këngë me titull “Duamë”, në të cilën erdhën si dy pëllumba të dashuruar.

Albani së fundi ka publikuar një video, në të cilën tregoi prapaskenat e klipit të ri, me të cilat do qeshni pafund.

“Making of “Duamë” “Videoclip vs Real life”

S’kishte faj, e kishte me frike dhe me paralajmeroi qe ne fillim! Por dhe une e paralajmerova Pa merak, protagonistja e klipit eshte shendosh e mire ?”, ka shkruar Albani. /Lajmi.net/

TAGS