Albani dhe nusja e tij dalin së bashku, marrin vëmendjen të veshur me shumë stil

Albani dhe nusja e tij dalin së bashku, marrin vëmendjen të veshur me shumë stil

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto me Albanin dhe të dy po duken të veshura me shumë stil./ORAinfo/

TAGS