Alban Mehmeti publikon këngën e re

Alban Mehmeti publikon këngën e re
21:22 | 13 Dhjetor 2019

Alban Mehmeti ka lansuar projektin e ri muzikor.

Në prag të festave, Alban Mehmeti ka publikuar këngën e re me titull “Kur ta don”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e bëri Bini Nebihu.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Alban Mehmeti, të cilin e sjell plot ritëm. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS