Aktorja e njohur e serialeve turke po bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur e serialeve turke po bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e dashur për publikun Oyky Karayel është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.Mediat turke kanë shkruar se ajo dhe bashkëshorti, Can Bonomo, po presin një fëmijë dhe se Karayel është tashmë dy muajshe shtatzënë.

Kujtojmë se çifti u kurorëzua me martesë, më 11 korrik të vitit 2018.Ata mbajtën një ceremoni tepër private buzë detit, megjithatë nuk munguan foto të dasmës në rrjet.

Oyku u bë e famshme për shqiptarët me rolin e saj si “Xhemre” në filmin “Kuzey dhe Guney”.

TAGS