Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: Shpirti më i mirë, më mungon

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: Shpirti më i mirë, më mungon

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka kujtuar ditën e sotme të atin e ndjerë. Ajo ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet krah babait të saj në ditën e dasmës.Bashkangjitur postimit, Ajola  shkruan se i ati I mungon pa masë. “Mendje e mahnitshme dhe shpirti më i mirë. Më mungon,” shkruan ajo në postim.

Babai i Ajolës, publicisti i njohur Arben Xoxa u nda nga jeta në moshën 67-vjeçare, pas një beteje të gjatë me kancerin.

TAGS