Afrona vendos grim të rëndë, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Afrona vendos grim të rëndë, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Afrona lyhet rëndë dhe i befason të gjithë.

Afrona Dika dhe Blero kanë festuar dy vjetorin e marteses, me ç’rast nuk kanë kursyer fjalët më të ëmbla për njëri tjetrin.

Çifti janë prej vitesh në sytë e publikut, që di një pjesë të mirë të zhvillimeve në jetën e tyre sentimentale.

Si Blero ashtu edhe Afrona kanë audiencë të gjerë dhe shpesh kanë folur edhe vetë për marrëdhënien e tyre, shkruan Kosovarja.

Afrona, zakonisht shfaqet e thjeshtë në fotografitë që poston, ama në foton e fundit ka vendosur të lyhet rëndë.
Krejt ndryshe, apo jo?

TAGS