Afërdita realizon fotosesion pak para lindjes, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

Afërdita realizon fotosesion pak para lindjes, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja me anë të postimeve ka treguar se po përgatit fotografi të reja.

Ajo ka postuar në Instagram, imazhet ku shihet me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Afërdita shihet e veshur në fustan me ngjyrë të zezë dhe të kaltër gjatë marrjes së pozave.

Ajo është shoqerinë e bashkëshortit dhe motrës së saj. Ndryshe, Afërdita nuk ka zbuluar se kur do e publikoi fotosesionin.

Rikujtojmë se, këngëtarja është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënën.

TAGS