Afërdita poston foton më të bukur me djalin

Afërdita poston foton më të bukur me djalin

Afërdita Dreshaj, është bërë nënë gjashtë muaj më parë.

Ajo solli në jetë djalin e saj të quajtur Sky Blue Kindl të cilin e ka pritur të vijë në jetë më shumë gëzim, shkruan ORAinfo.

Tani, e gjithë jeta dhe koha i përkushtohet atij, saqë edhe jetën profesionale ajo tashmë e ka lënë anash.
Afërdita po kujdeset më shumë për birin e saj, ani pse edhe burri i saj është ndihmës shumë i zoti.

Së fundmi Afërdita ka publikuar një foto të bukur familjare ku shihet më të voglin e saj dhe bashkëshortin./ORAinfo/

TAGS