Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, këngëtarja zbulon gjininë e bebushit

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, këngëtarja zbulon gjininë e bebushit

Afërdita Dreshaj ka ndarë një lajm të ëmbël me ndjekësit e saj, teksa pritet të bëhet nënë për herë të parë.Dy vite më parë, këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj u kurorëzua në martesë me lojtarin e hokejit, Jakub Kindl. Ndërsa së fundmi ajo dhe Jakubi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në pritje të një djali dhe gjininë e bebit e ka zbuluar me videon më ëmbël.

Çifti kanë organizuar një festë, gjatë së cilës shfaqen shumë të lumtur dhe të emocionuar. “Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, – ka shkruar Afërdita krahas videos. Epo urime!

TAGS