Afërdita Dreshaj është në muajin e pestë të shtatzanisë, por barku i saj ende nuk po duket

Afërdita Dreshaj është në muajin e pestë të shtatzanisë, por barku i saj ende nuk po duket

Vetëm pak kohë më parë modelja e njohur zbuloi për ndjekësit se ishte shtatzënë. Në fakt të gjithë u çuditëm kur Afërdita Dreshaj zbuloi se ishte në muajin e pestë të shtatzanisë dhe se priste një djalë. Menjëherë fansat e kanë pyetur përse nuk i dukej barku dhe nëse ishte e shëndetshme që vionte stërvitjen, edhe pse në pritje të ëmbël.Duket se pas konsultës me doktorin,  modelja vijon stërvitjen. Ditën e djeshme ajo ka publikuar video, duke bërë palestër dhe ajo që ne na ra në sy ishte barku i sheshtë, shumë larg një gruaje shtatzanë në muajin e pestë. Po ju si ju duket?

TAGS