Adrola Dushi super seksi për Krishlindje

Adrola Dushi super seksi për Krishlindje

Adrola Dushi rrëmben vëmendje pothuajse me çdo gjë që ndan me ndjekësit në rrjete sociale.Artistja, e cila ka shume ndjekës në Instagram, së fundmi ka ndarë disa imazhe joshëse duke vënë në fokus linjat trupore.

Ajo vjen në formë të mahnitshme me një fustan të zi.

Zeshkania duket e mrekullueshme fustanin e çarë anash, i cili ia thekson më shumë këmbët e bukura.

Reagimet nuk munguan nga miqtë dhe fansat që ka në këtë rrjet.

TAGS