Adrola Dushi shfaqet krejtësisht natyrale

Adrola Dushi shfaqet krejtësisht natyrale

Me fotografinë e publikuar Adrola tregon pse është një nga modelet më të kërkuara.

Adrola Dushi cilësohet si një nga femrat më të bukura jo vetëm në Shqipëri por edhe më gjerë, shkruan lajmi.net

Modelja shqiptare së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram ku kishte pozuar natyrale pa pikë grimi.

Edhe pse pa ‘make up’ ajo duket tmerrësisht e bukur dhe kishte pozuar para aparatit të Fadil Berishës. /Lajmi.net/

TAGS