Adrola Dushi me miken e saj, të pranishme në ndejën e ‘Met Gala’

Adrola Dushi me miken e saj, të pranishme në ndejën e ‘Met Gala’
19:48 | 7 Maj 2019

Përveç Dua Lipës dhe Rita Orës edhe Adrola Dushi me miken e saj ishin të pranishme në ndejën e ‘Met Gala’.

Një nga organizimet më të mëdha në botën e modës ‘Met Gala’, u mbajt mbrëmë në New York, shkruan lajmi.net.

Të pranishëm në mesin e shumë artistëve kanë qenë edhe dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, mirëpo jo vetëm ato.

Në ndejën e cila u mbajt pas ceremonisë kanë qenë të pranishme edhe dy shqiptare të tjera, Adrola Dushi dhe mikja e tij Xhesika Berberi.

Këtë e bërë të ditur Adrola nëpërmjet postimit të një videoje në Instagram./Lajmi.net/

TAGS