Adrola Dushi duket mahnitëse në imazhin bardhë e zi

Adrola Dushi duket mahnitëse në imazhin bardhë e zi

Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi bardhë e zi, në të cilën duket për mrekulli.

Adrola pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për këtë paraqitje. /Lajmi.net/

TAGS