Adriana vishet krejt zi, do ta ‘shkrijë’ të dashurin e saj me këtë pamje

Adriana vishet krejt zi, do ta ‘shkrijë’ të dashurin e saj me këtë pamje

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja.

Aktorja para disa javëve ka zbuluar se sëmundja e tumorit që vuante dikur iu kishte kthyer prap.

Adriana tregoi se duhej t’i nënshtrohej një operacioni për t’i bërë ballë sëmundjes dhe kështu ndodhi, përcjell ORAinfo.

Ajo pas operacionit u kthye më e fortë se kurrë dhe disa foto që ka postuar së fundmi në Instagramin e saj morrën gjithë vëmendjen.

Aktorja është zbukuruar edhe më shumë pas operacionit dhe po duket shumë bukur.

E veshur me komplete të zeza dhe me stil, Adriana po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/