Adriana Matoshi bëhet tërësisht bionde dhe flokë të shkurtra

Adriana Matoshi bëhet tërësisht bionde dhe flokë të shkurtra

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi, është mjaft aktive në rrjetet sociale e cila për të qenë sa më afër me ndjksat i mbanë të informuar për qdo paraqitje të saj.

Matoshi njohet për stilin e saj të veçant që përkundër viteve që ka paraqitet me shumë klas dhe vite më e re, shkruan kosovarja.

41 Vjeçarja ka postuar një video në InstaStory ku ka treguar llukun e ri të flokëve.

Me flokë të shkurta dhe bionde duket për mrekulli dhe në formë të mahnitshme.

Kujtojmë se ajo në këtë kohë ka bërë një tërheqje nga fusha artistike duke u fokusuar më shumë në profesionin e ri, si politikane duke qenë Deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

TAGS