Adriana do t’ia ‘ligë’ zemrën Ermalit me këtë veshje

Adriana do t’ia ‘ligë’ zemrën Ermalit me këtë veshje

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Arjana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndyshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e shumë joshëse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘ligë’ burrin e saj, Ermal Fejzullahun. /ORAinfo/