Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake

Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto me motrën e saj.

Të veshura njësoj, motra Tahiri po duken si binjake./ORAinfo/

TAGS