Adelina Tahiri përcjell 2019-ën duke u argëtuar me burrin milioner

Adelina Tahiri përcjell 2019-ën duke u argëtuar me burrin milioner
17:36 | 31 Dhjetor 2019

Adelina Tahiri ka publikuar një moment romantik me bashkëshortin e saj.

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, përcolli 2019-ën më e kompletuar se kurrë, shkruan lajmi.net.

Ajo pranë vetes ka bashkëshortin me të cilin shihet se është shumë e dashuruar po ashtu së bashku kanë edhe një djalë i cili ua ka kompletuar akoma më shumë dashurinë.

Këngëtarja edhe vitin 2019 po e përcjell e lumtur duke festuar pranë njeriut të zemrës dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të disa postimeve në Instagram.

Së bashku me burrin e saj shihen në një moment romantik duke u argëtuar me muzikën në sfond./Lajmi.net/

TAGS