Adelina Ismaili bën homazhe te shtatorja e heroit Salih Çekaj 

Adelina Ismaili bën homazhe te shtatorja e heroit Salih Çekaj 

Adelina Ismaili e ka nderuar heroin e kombit, Salih Çekajn.

Këngëtarja Adelina Ismaili sot gjatë vizitës në Deçan ka bërë homazhe edhe pranë shtatores së heroit, Salih Çekaj, shkruan lajmi.net.

Pranë memorialit ajo e ka realizuar një fotografi të cilën më pas e ka ndarë me ndjekësit nëpër rrjete sociale.

“Edhe sot, si dikur”, ka shkruar Adelina në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe Adelina po e shijon jetën e saj familjare pranë bashkëshortit dhe djali të vogël Uliksit./Lajmi.net/

TAGS