Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

Adelina e qet djalin në borë, ja çfarë dordoleci i ka maruar

Kështu e quan djalin e saj Adelina Ismaili

Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit .

Adelina Ismaili është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe shpesh herë ndan imazhe nga jeta profesionale apo nga ajo e përditshmja.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një fotografi ku shihet me djalin e saj, Uliksin.

Me anë të postimit Adelina i kushtoi edhe disa fjalë zemren atij ku e quajti hëna dhe ylli i saj.

“Buzëqeshja jote është gjithçka për mua biri im, hëna ime, ylli im”, ishte dedikimi i Adelinës për Uliksin.

TAGS