Adelina dhe Zanfina maskohen për “Halloween”, shikojeni si po duken

Adelina dhe Zanfina maskohen për “Halloween”, shikojeni si po duken
20:36 | 31 Tetor 2019

Motrat Ismaili janë maskuar për festën e “Halloween”.

Adelina dhe Zanfina Ismaili janë në mesin e të famshmeve që janë maskuar për festën e “Halloween”, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, ato sollën disa fotografi, duke treguar kështu se në çfarë personazhesh janë shndërruar.

Derisa Adelina ka vendosur parukë të bardhë dhe ngjyrosur fytyrën me ngjyrë të zezë, Zanfina kishte vënë një parukë të zezë.

Për ndryshe, përveç Adelinës dhe Zanfinës, për këtë festë janë maskuar edhe shumë artistë të njohur. /Lajmi.net/

TAGS