Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj

Adelina dhe Zanfina kujtojnë nënën në trevjetorin e vdekjes së saj

Adelina dhe Zanfina kanë kujtuar nënën e ndjerë përmes disa postimeve në rrjete sociale.

Sot u bënë tre vite që kur nëna e Adelina dhe Zanfina Ismailit ndërroi jetë, shkruan lajmi.net.

Dy këngëtaret e kanë kujtuar me mall atë, përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram.

Zanfina publikoi një video, në të cilën shfaq disa fotografi që kanë kujtim bashkë me nënën, ndërsa mbishkrimi që ia ka lënë është “Sot 3 vite pa ty mami”.

Ndërsa, Adelina ka postuar një video, të cilën e ka shkëputur nga kënga “M”, të cilën Zanfina ia kishte dedikuar pikërisht Monës së ndjerë. /Lajmi.net/

TAGS