“A t’ka rreh najher baci Sabri”, Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

“A t’ka rreh najher baci Sabri”, Ermal  Fejzullahu befason me përgjigjen

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu si rrallë herë ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit në ‘Instagram’, ku ka rrëfyer detaje nga jeta private si dhe profesionale.Një prej fansave ishte i interesuar të dijë nëse e ka rrahur ndonjëherë Sabri Fejzullahu. Këngëtari nuk ka hezituar dhe është përgjigjur me humor duke thënë se Sabriu jo, por se bashkëshortja e tij çdo ditë.

“Jo asnjëherë po bashkëshortja e tij, nana jem çdo ditë”, ka qenë përgjigja e Ermalit.

TAGS