A po rikthehet ‘Spirit Voice’? flasin anëtarët e grupit

A po rikthehet ‘Spirit Voice’? flasin anëtarët e grupit
21:22 | 4 Maj 2019

Soni Malaj flet ekskluzivisht për ‘Mirage’ rreth një ribashkimi të mundshëm të grupit ‘Spirit Voice’.

Soni Malaj së fundmi ka mbajtur koncertin e sajë recital në qytetin e Tiranës, shkruan lajmi.net

Mysafirë të koncertit ishin edhe ekipi i emisionit Mirage, ndërsa në një intervistë Soni tregoi për planet e saja rreth muzikës dhe ribashkimit të mundshëm të grupit ‘Spirit Voice’.

Për më shumë detaje shikojeni videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS