A ishin Andi dhe Melisa në videon që u publikua sot, merret vesh gjithçka

A ishin Andi dhe Melisa në videon që u publikua sot, merret vesh gjithçka

Merret vesh e vërteta, a janë Andi dhe Melisa në videon që u publikua sot.

Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar një video në rrjete sociale, në të cilën shihej një çift bashkë në makinë.

Ndërsa ndjekësit e emisionit “Për’puthen”, kanë aluduar se dyshja në makinë ishin Andi dhe Melisa pasi për dyshen që një kohë të gjatë flitet për një lidhje të fshehtë.

Mirëpo e vërteta e videos qëndron ndryshe, video madje nuk është realizuar fare në Shqipëri dhe është bërë në Amerikë.

Po ashtu duket se kjo video është shpërndarë qëllimisht me cilësi jo të qartë, që të gjithë të mendonin se personat që shfaqeshin në të ishin pikërisht dy konkurrentët e “Për’puthen”.

TAGS