A e keni ditur se kaq shumë i ngjason djali Leartës

A e keni ditur se kaq shumë i ngjason djali Leartës

Learta poston foto me familjen në pushime.

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo komentohet shumë në çdo paraqitje të saj por edhe postim në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Ajo që ra në sy së fundmi është një foto që ka postuar Lerta ku shihet bashkë me familjen e saj, bashkëshortin Kushtrimin dhe dy fëmijët e saj.

Ata tashmë po kalojnë pushimet të lumtur të gjithë së bashku.