“A e din dashni” publikohet kënga e re e Engjit, shfaqet joshëse

“A e din dashni” publikohet kënga e re e Engjit, shfaqet joshëse

Engjëllusha thotë “A e din dashni”.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu sot publikoi projektin e radhës.

Kënga titullohet “A e din dashni”, të cilën artistja e lansoi me videoklip.

Për tekstin e këngës, muzikën dhe orkestrimin e këngës është përkujdesur Miti Geci.

Ndërsa, videoklipi i këngës është realizuar nga Vizion Media.

TAGS